версія для друку
18.01.2010 Стипендії для навчання на PhD-програмах Центральноєвропейського університету
Центральноєвропейський університет (Central European University, CEU, Будапешт, Угорщина) надає фінансову допомогу для навчання на докторських програмах за такими спеціальностями: економіка, гендерні студії, історія, міжнародні відносини, європейські студії, правознавство, середньовічні студії, математика, студії з націоналізму, публічна політика, філософія, соціологія та соціальна антропологія.

Близько 90% усіх докторантів Центральноєвропейського університету отримують фінансову допомогу для покриття витрат на навчання, проживання, медичне страхування тощо. Тривалість повної докторської стипендії Центральноєвропейського університету – три навчальні роки.
Загальними вимогами до вступників на докторські програми ЦЄУ є наявність магістерського диплому з відповідної спеціальності та достатній рівень володіння англійською мовою (TOEFL – 50, IELTS – 6.5). Іноземні студенти за умови вчасної подачі документів (до 25 січня 2010 року) також мають можливість здати іспит з англійської мови в Центральноєвропейському університеті.
Необхідні документи для вступу на докторську програму Центральноєвропейського університету:
-          заповнена аплікаційна форма (заповнюється он-лайн);
-          рекомендаційні листи;
-          документи про освіту, включаючи переклади;
-          повний життєпис або резюме, включно із списком публікацій (якщо такий є);
-          документи, необхідні для вступу на конкретний факультет чи програму (дослідницька пропозиція, мотиваційний лист);
-          документ про складання тесту з англійської мови.
 
Дедлайни на подачу документів на 2010 – 2011 навчальний рік:
 
25 січня 2010 – для тих, хто бажає пройти тестування з англійської мови (та інших предметів, якщо це передбачено вимогами програми) в ЦЄУ;
16 березня 2010 – для претендентів на докторські стипендії з повним пакетом документів;
16 квітня 2010 – для тих, хто подає документи на докторські програми з політичних наук, публічної політики, міжнародних відносин та порівняльних гендерних студій і має повний пакет документів включно з сертифікатом про знання англійської мови.

Докладнішу інформацію та детальні консультації про програми Центральноєвропейського університету та Інституту відкритого суспільства можна знайти у фахівців інформаційно-ресурсного центру „Міжнародна освіта – Академія” – проекту Департаменту міжнародного співробітництва Києво-Могилянської академії.


Джерело:  Європейський освітній портал
Посилка на джерело:  http://www.eu-edu.org/news/info/408
Показів: 1172


N_Knoka_10u.jpg
N_Knoka_13_support_U.jpg
найпопулярніші статті
17.06.2013 Трохи про «незвіданий елемент життя»
автор: Бет Скварецьки
переглядів: 30278
відвідуваність
Розташування відвідувачів сайту