Система Orphus
print version
30.12.2009

Shows:2815
Show comments Hide comments
Дякую за розміщення 30.12.2009 14:48:18 Commented by:Вячеслав Хаврусь

Ви одне з дуже небагатьох видань, яке не проігнорувало наш лист.

Робота триває 30.12.2009 15:07:37 Commented by:Габович

До відома читачів: нас вже більше сотні! Згодом оприлюднимо всі підписи. Тільки солідарні дії інтелігенції зможуть поліпшити морально-правовий стан суспільства.

Разом переможемо! 03.01.2010 21:44:12 Commented by:ЗаВолю

Гуртуймося, бо мало нас! Опіум народу необхідно ОБМЕЖІТИ ДО БЕЗПЕЧНИХ ПАРАМЕТРІВ.ГАНЬБА ХРУНЯМ-ЮЩЕНКАМ ТА ІНШИМ ПОПИХАЧАМ МРАКОБІССЯ!

Борітеся - поборете! 13.01.2010 16:35:30 Commented by:Ярослав Оболонський

Геть попів, рабинів, муедзинів та інших паразитів з Українських шкіл! Гроші потрібно витрачати на зарплати освітянам і будівництво бібліотек, а не на нові мерседеси для служителів культу!

не туди б'єш, Юшко! 13.01.2010 20:44:23 Commented by:Ростислав

Подібно, що 166 трударів науки різноманітного штибу ніяк не вражають одного доктора фіз.-мат. наук. Мабуть їм не відомо, що всі його досягнення полягають у двох дипломах, котрі він манірно демонстрував по телебаченню, за написання безглуздих формул. А у його рідному університеті досі замість ректора керує в.о! Звідки це принишкле ''вельмишановний''- відгомін часів царської деспотії?! Припиняйте прихилятись перед усяким можновладцем- стверджуйте європейські цінності!

оцке вам і наука 15.01.2010 05:16:33 Commented by:роман степанович

Божі Заповіді створили сучасну європейську цивілізацію, а ці "вчені" від кафедр марксизму-лєнінізму з комсомольським розмахом воюють з цим "мракобєсієм". Що ви хочете, коли НАН до цих пір керує більше парторг ніж вчений.

Ви, божі падлюки, нам ще за Джордано Бруно не відповіли! 15.01.2010 11:07:48 Commented by:Ярослав Оболонський

Стосовно "божих заповідей": ви якого бога маєте на увазі? А то на світі існує більше 3 тисяч релігій (а ще більше існувало) і далеко не всі є монотеїстичними. Можу лише припустити, що ви маєте на увазі Ягве-Саваофа ім'ям якого освячувалися вбивства тисяч учених, які, якраз і створили Європейську Цивілізацію, не зважаючи на спротив християнських мракобісів.

Неправда ваша 15.01.2010 13:53:17 Commented by:Габович

Більшість підписантів - молоді люди, які ніякого стосунку до кафедр марксизму не могли мати. Більшість підписантів старшого віку, яких я знаю особисто, не були членами КПРС (я теж). Більшість членів громадської ради МОНу, включаючи Вакарчука, були членами парткомів КПРС. Наше Звернення спрямоване лишень на те, щоб кожна людина могла вільно сповідувати будь-яку релігію, чи не сповідувати ніяку. Ми прагнемо також унеможливити новий тоталітаризм, на цей раз релігійного забарвлення.

Далі буде 16.01.2010 08:20:13 Commented by:Сумний

Наступним має бути доручення Президента України від 15.01.10 № 1-1\345 про відкриття загальних зборів НАН Украіни спільною молитвою.

Хіба в НАНУ немає інших проблем? 19.01.2010 14:41:57 Commented by:Beloshenko

Я аспірант НАНУ, а саме - Інституту Ядерних Досліджень, хочу спитати - хіба в Української науки немає інших проблем, окрім факультативу Християнської етики? Чому подібні петиції не пишуться за збільшення фінансування науки? І ще - особисто я за демократичне суспільство. З одного боку - школа не церква, а з іншого - кожна людина має право на самореалізацію і свої погляди. Я завжди виступав за науково-технічний прогрес і за Прорив для України, але як віруюча людина (євангеліст, отримую теологічну освіту) дуже здивований деякими коментарями. Багато віруючих вчених заклали фундамент сучасної Європейської Цивілізації. Саме завдяки протестантам і новим рухам у теології настали Нові Часи та ціла епоха географічних і технічних відкритів, а також генерація сучасного наукового підходу.

Хіба в школі немає інших проблем? 19.01.2010 22:53:21 Commented by:Викладач

С кожним роком спостерігаю неухильне погіршення інтелектуального рівня і знань студентів. Їхні уявлення про світ – це погляди середньовіччя. Тому питання до пана Белошенка: хіба в школі немає інших проблем крім введення православної етики? Й головне – 35 статтю Конституції вже відмінили?

Протестанти та комуністи 20.01.2010 10:37:13 Commented by:Підписант

Пан Бєлошенко переплутав протестантів Ньютона, Ляйбніца, Гюйгенса, Барроу, Гука та Бойля з кар'єрними комуністами, а нині віруючими академіками Юхновським, Жулинським, Андрющенком, Семиноженком, Губерським.

Реакція інших науковців 26.01.2010 13:51:47 Commented by:zorro-ua.livejournal.com

Читайте також про реакцію на цей звернення інших науковців: "ЧУЄМО ДЗВІН ТА НЕ ЗНАЄМО, ДЕ ВІН" - професор Алла Бойко про курс "Етика віри" в школах: http://maidan.org.ua/static/centernews/1264505936.html

Прочитав 26.01.2010 17:29:16 Commented by:Не-Алла

І доктори бувають різні. Доктор Алла не розібралася, вона поспішила. Наші можновладці та їхні союзники серед широких кіл дрібної інтелігенції дуже хочуть нас регламентувати. Для цього використовується, зокрема, примусовий, нав'язаний державою клерикальний курс у школі. Але вони цим не обмежуються. У Верховній Раді з'явився на порядку денному закон проти сект. Його мета така ж тоталітарна, як і розпорядження Вакарчука - знищити свободу українців. Тільки тепер це аж ніяк не атеїсти, а ті віруючі, погляди яких відрізняються від поглядів РПЦ. Читайте з цього приводу релігієзнавців http://www.irs.in.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=521%3A1&catid=36%3Acom&Itemid=63&lang=uk

Про таких, як пані Бойко кажуть, що це або дурень, або зрадник 28.01.2010 14:00:38 Commented by:Ярослав Оболонський

По-перше, я ніколи не чув про науковця Алу Бойко. Підозрюю, що вона є типовим "науковцем" типу проФФесора Януковіча (який теж є надзвичайно набожною людиною, припускаю, що в нього є навіть "наколки" на релігійну тематику - у тих місцях - це дуже модно). Тому, мабуть, не варто їй повчати Науковців. По-друге, пані Бойко, якось однобоко підходить до того, що є "світовою релігією". Її послухать, так це лише християнство та іслам (ну можливо, ще додасть до цього списку іудаїзм, бо врешті решт всі три релігії творилися в одному й тому ж азійському регіоні). Але ж, пані Бойко, подивіться ще трохи далі на схід - будизм та індуїзм мають не менше прихильників! Крім того, якщо вже ви виступаєте за факультативне введення етики віри, то давайте одночасно із цим факультативом проводити і факультатив наукового атеїзму, як алтернативу (бо треба ж чимось зайняти учнів, які не підуть на етику віри!). А для тих кому не підходить етика ВАШОЇ віри або атеїзм слід запровадити факультатив Рідної Віри, на яких прихильники Перуна та Сварога ознайомлять учнів шкіл зі своїми поглядами на християнізацію Русі-України, під час якої християнами було банально вбито більше 50% населення цієї держави, лише за те, що ці люди не бажали зраджувати віру своїх предків. А ще можна запровадити факультатив під назвою "Злочини Інквізиції". Теж буде дуже повчальна дисципліна. Ось називається справжня свобода і демократія, коли кожен зможе обрати те, що йому більше до душі. І побачимо тоді, що обере більшість: культ Ягве-Саваофа, культ Рідних Богів, а чи може науковий атеїзм? А, пані Бойко, організуємо свободу совісті у школі?!

Коментарі про Beloshenko 28.01.2010 18:11:22 Commented by:Marlin

А хіба він казав про необхідність введення обов'язкового курсу? Він казав про факультатив. Я добре знаю Микиту і він завше виступав і виступає за науково-технічний прогрес.

Обов'язковий чи ні? 28.01.2010 18:25:15 Commented by:Підписант-1

Факультатив - це викладання за гроші, які йдуть з державної скарбниці. Чому атеїст мусить підтримувати солодке життя, скажімо, священників РПЦ? Хочуть викладати дітлахам своїх вірних - будь-ласка, в церквах, за кошти батьків, яким це довподоби. Приміщення шкіл теж обслуговується державою, до речі. А Бєлошенка тут ніхто не ображає. Він має право висловлювати свою думку, як і всі.

Кто ответит за распятого бога? 05.02.2010 22:30:56 Commented by:Сумний

А этой весной во многие наши школы придут новые предметы: 1.«Основы православной культуры», 2. «Основы исламской культуры», 3. «Основы буддийской культуры», 4. «Основы иудейской культуры» 5. «Основы мировых религиозных культур» 6. «Основы светской этики». Выбирать один из этих модулей будут родители, поскольку вряд ли это смогут сделать четвероклассники. http://sv-sorokina.livejournal.com/6932.html

Косі бабло по всєй Зємлє, косі бабло сібє во благо! 10.02.2010 14:33:34 Commented by:Ярослав Оболонський

А чи знаєте ви що в Україні за останні два роки релігійним організаціям надано право безкоштовного і постійного користування земельними ділянками державної та комунальної власності; надано можливість набуття в оренду земельних ділянок та об'єктів державної і комунальної власності без застосування конкурсних процедур; встановлено розмір плати за газ на рівні тарифів передбачених для населення, а не для комерційних установ; звільнено від сплати за знесення зелених насаджень при виділенні їм земельних ділянок для будівництва культових та інших необхідних споруд; причому будівництво культових споруд ведеться за кошти державного або місцевих бюджетів (а хєр вам лікарі та вчителі!). Крім того у Верховній Раді зареєствровано законопроекти, які звільняють від сплати податку на додану вартість операцій із ввезення до України релігійної літератури (бухла, цигарок, китайського та турецького ширпотребу, потриманих автомобілів і т.д.).

Моніторинг 12.02.2010 18:08:25 Commented by:Габович

Нас уже 218. Дивись http://maidanua.org/static/mai/1262212206.html

діагноз 21.02.2010 20:56:25 Commented by:Ростислав

Теж цьому дивуюсь! Адже за цей час і титульний достойник устиг піти в невідомість, а ви далі плазуєте? Це вже невід'ємна риса вітчизняного вченого.

Про наслідки пану Ростиславу 25.02.2010 19:37:33 Commented by:Викладач

Піти то він пішов, але дуже добру базу для Кирила та його присних з МП залишив. Хиба новий гарант відмінить оце "викладання"?

Провокация? 17.03.2010 19:40:11 Commented by:Бруней

Почему-то это письмо кажется мне провокацией. Оно появилось в тот самый момент, когда МОН выступает в суде ответчиком по вопросу введения креационизма в школах. При этом об этом вопиющем факте в письме ни гу-гу. Может быть, конечно, это просто совпадение, но почему бы тогда не выпустить подобное письмо в поддержку позиции МОН в суде?

Пану Султану Брунея 20.03.2010 20:43:57 Commented by:Підписант

Напишить відповідного листа й багато хто його підтримує! Хоть щось зробить шановний!

Add comment Hide form
Enter your name:
Enter name of the comment:
Your opinion about this article:


Please write word from picture. It needs for protection from autoreplies:

Latest comments
Weersfoom

  Автор всё хорошо подметил.

added 20.07.2010 18:14:09
to article: Про майбутнє української науки
Наталія Шульга

  Рішення ВР знову базоване на невігластві і короткій памяті. Всі забули, що попереднє рішення про 12-...

added 15.07.2010 14:53:38
to article: ВР скасувала 12-річне навчання
Віталія

  Дуже розумне рішення Д.Табачника. Не очікувала таких змін. Так тримати!

added 08.07.2010 15:49:51
to article: Міносвіти змінило правила присвоєння вчених звань доцента і професора
Most popular articles
28.04.2008 Ukraine in Antarctica - National Priorities and Global Integration
author: Dr. Nataliya Shulga
views: 3836
13.05.2009 Scientific Communication Workshop
author:
views: 2413
17.01.2009 Fish are crucial in oceanic carbon cycle
author: Roberta Kwok
views: 2323
04.11.2009 Close Encounter with Saturn Moon’s Fantastic Plumage
author: Hadley Leggett
views: 1587
attendance
Розташування відвідувачів сайту